TMO AFYONKARAHİSAR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ NOHUT MERCİMEK SATIŞI

Sayın Üyemiz,

TMO stoklarında bulunan nohut ve mercimekler aşagıdaki esaslar dahilinde ekte yer alan satış baremi uygulanarak peşin bedeli mukabili nohut için 3.600 TL/Ton ,mercimek için 3.250 TL/Ton,(KDV hariç,manipülasyon ve nakliye ilave ücreti dahildir) fiyatla serbest olarak satılacaktır.

Buna göre talep sahipleri Afyonkarahisar Şube Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir.

Satışlara yoğun talep gelmesi durumunda, yoğun talep gelen işyeri stokları başvuru sahiplerine eşit miktarda dağıtılacaktır.

Nohut ve mercimek satışında;

1. Araç bazında fiyatlandırmaya yönelik temsili numune alınması ve analiz işlemleri, mevzuatlarımız ve nohut için 28.06.2018 tarih,E137999 sayılı, mercimek için23.07.2018 tarih.E 159186 sayılı 2018 dönemi nohut ve mercimek alımı talimatlarında belirtilen usul ve esaslara göre yapılacaktır.

2. Temsili numune alınması ve analiz işlemleri TMO işyeri eksperi tarafından alıcı temsilcinin nezaretinde yapılacak ve satış fişine girilecektir.

3. Dökme olarak stoklanan nohut ve mercimeğin satışı yine dökme olarak kamyon üstü teslim esasına göre yapılacaktır.

4. Teslimat miktarı analiz sonucu oluşacak tutar üzerinde yapılacak olup Ofis hesaplarına yatırılan paranın yetersiz kalması durumunda bakiye tutarının tamamlanmasını müteakip teslimata devam edilecektir. 

Satışa açılan stoklar ekte olup öncelik, kiralık ve açık depolarda stoklu ürünler,Şubenizce kritik olarak değerlendirilen stoklar ve geçici ekiplerde stoklu ürünlere verilecektir. 

Stoklarımızda bulunan nohut ve mercimekten numune talep edenlere,nohut 4.50 TL/Kg mercimek 4.00 TL/Kg fiyatla num une verilecektir.

SATIŞA AÇILAN STOKLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

2018 DÖNEMİ NOHUT SATIŞ BAREMİ İÇİN TIKLAYINIZ.

2018 DÖNEMİ MERCİMEK SATIŞ BAREMİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ekleme Tarihi:5.10.2018

©2014 Afyonkarahisar Ticaret Borsası