ATB'DEN ENFLASYONLA MÜCADELEYE DESTEK

ATB’ den Enflasyonla Mücadeleye Destek

Afyonkarahisar Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler, ‘‘TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun öncülüğünde 81 il ve 160 ilçedeki Odalarımız ve Borsalarımızla birlikte Enflasyonla topyekûn mücadelede bizde varız ve üyelerimizin de etkin şekilde rol alması için çalışacağız” dedi.

Başkan Mühsürler, yaptığı açıklamada, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından hazırlanan ve açıklanan Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programını desteklediklerini belirtti.

Enflasyonla mücadelede herkesin ortak bir irade sergilemesi gerektiğine dikkat çeken Mühsürler, şunları kaydetti: “Bu kapsamda ülkemiz için herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor. Burada gösterilecek kararlılığın bizi enflasyonla mücadele de başarıya ulaştıracağını söyleyerek Afyonkarahisar Ticaret Borsası olarak bizde bu programa sahip çıkacağız.”

“Birlik Olmaya Davet Ediyorum”

Başkan Mühsürler, ekonomik kalkınmayı hızlandırmak, sürdürülebilir hale getirmek için çıkılan bu yolda enflasyonla mücadele için başlatılan milli dayanışmanın başarılı olacağına inançlarının tam olduğunu vurguladı.

‘Enflasyonla mücadelede biz de varız’ diyen Başkan Mühsürler, “TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun öncülüğünde 81 il ve 160 ilçedeki Odalarımız ve Borsalarımızla birlikte enflasyonla topyekûn mücadelede bizde varız ve üyelerimizin de etkin şekilde rol alması için çalışacağız. Enflasyonla ve diğer her türlü ekonomik mücadelede Afyonkarahisar Ticaret Borsası olarak başta üyelerimiz olmak üzere tüm iş dünyamızı, sivil toplum kuruluşlarımızı ve herkesi birlik olmaya davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Ekleme Tarihi:12.10.2018

©2014 Afyonkarahisar Ticaret Borsası