ATSO GROWTECH Tarım İnovasyon Ödülleri Yarışması Hk.

Sayın üyemiz,

Antalya Ticaret ve Sanayi Odasından Borsamıza gelen ilgili yazıda;

Growtech 2019 Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı kapsamında,  tarım sektöründe faaliyet gösteren özel sektör kuruluşlarına; tarımsal üretimin katma değer kazanmasına ve sektörel farkındalık yaratan çalışmalarına yönelik olarak yenilikçi ürün ve hizmetlere, ATSO GROWTECH Tarım İnovasyon Ödülleri verilecektir.

ATSO GROWTECH Tarım İnovasyon Ödüllerinin amacı, inovasyon/yenileşme kültürünün gelişmesini, ekonomiye yeni ürün, yeni üretim ve hizmet alanlarının kazandırılmasını, araştırma-geliştirmeye dayanan yüksek katma değerli üretimi, beşeri sermayenin ve fikri mülkiyet haklarının gelişmesini teşvik etmektir.

Ulusal ve uluslararası tarım sektöründe faaliyet gösteren tüm özel sektör firmalarının  başvurabildiği yarışmada başvurular;

- Sera teknolojileri ve sulama, 
- Tarım makinaları ve teknolojileri,
- Tarımsal bilişim
- Bitki besleme ve koruma
- Tohum ve fide olmak üzere 5 kategoride değerlendirileceklerdir.

Yarışma kapsamında başvurular https://event.growtech.com.tr/tarimodulleri/ adresinden online yapılacak olup son başvuru tarihi 1 Kasım 2019’dur. Başvurular ATSO Seçici Kurul tarafından değerlendirilecek ve ödül almaya hak kazanan başvuru sahiplerine ödülleri 28 Kasım 2019 tarihinde törenle fuar alanında takdim edilecektir.

İlgililere duyurulur,

Saygılarımızla.

Ekleme Tarihi:5.9.2019

©2014 Afyonkarahisar Ticaret Borsası