Aksaray Ticaret Borsası’ndan Borsamıza Ziyaret.

Aksaray Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Özkök, Meclis Başkanı Nurettin Yapılcan, Meclis Üyesi İbrahim Kırlı, Genel Sekreter Ramazan Etlik, Genel Sekreter Yardımcısı ve Akreditasyon Sorumlusu Selin Geçgel ile beraberindeki heyet Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Mühsürler’i makamında ziyaret etti.  Ziyarette Genel Sekreterimiz Yılmaz Göktaş hazır bulundu.

Ziyaretle birlikte gerçekleştirilen kıyaslama toplantısında konuşan Başkan Mühsürler; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Oda ve Borsaların iş dünyası nezdindeki saygınlığının artırılmasını, sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini amaçlayan akreditasyon sistemi kapsamında belirli periyotlarda oda ve borsalarla hizmet ve faaliyetleri karşılıklı olarak paylaştıklarını anlattı ve yapımına başladığımız ve haziran ayında faaliyete geçmesi beklenen Lisanslı Depoculuk Tesismiz ile ilgili bilgiler verdi.

Başkan Özkök ise, bu ziyaretlerin ve kıyaslama toplantılarının yeni ufuklar açtığını, hizmet kalitesini yükselttiğini  ve iyi uygulamaların örnek alınması ile olumlu sonuçların ortaya çıktığını söyledi

Toplantıda, Borsamız ve Aksaray Ticaret Borsasından oluşan ekip, TOBB akreditasyon sistemi çerçevesinde birimler arası kıyaslama çalışmalarında bulundu. Katılımcılar, iki borsanın kalite ve TOBB akreditasyon sistemi dahilinde yapmış olduğu iyi uygulamaları karşılaştırdı ve sonuçlar değerlendirildi.

Ziyaret karşılıklı görüş alış verişleriyle sona erdi.

Ekleme Tarihi:5.2.2020

©2014 Afyonkarahisar Ticaret Borsası